کارگزارانی ها هیات اجرایی انتخابات بویراحمد را در دست گرفتند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ،هشت معتمد اصلی هیات اجرایی برگزاری انتخابات بویراحمد با حضور فرماندار شهرستان بویراحمد انتخاب شدند.

در جلسه ای به ریاست فرماندار شهرستان بویراحمد وبا حضور  ۳۰ نفر از معتمدین انتخابات و اعضای هیات نظارت بر انتخابات شهرستان بویراحمد در محل فرمانداری، اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی شورای اسلامی شهرستان بویراحمد با رای گیری از معتمدین انتخاب شدند.

در این جلسه آقایان خلیل پاراد، بخشعلی خالدی، شیروان پناهی، صفدر محمدی، غلام حسین هادیانی نژاد، رحمت الله شهرخ پور، عبدالسلام حسینیان، اسماعیل یوسفی بعنوان اعضای اصلی و محمود خورشیدیان، سعید بهشتی، جواد بهرام، سید رحمت الله شاکری، جمشید بخششی بعنوان اعضای علی البدل معتمدین پنجمین دوره ی شوراهای اسلامی شهرستان بویراحمد انتخاب شدند.

گفته می شود اکثر این افراد سابقه فعالیت در حزب کارگزاران را دارند .

حزب کارگزاران سازندگی یک حزب ایرانی است که توسط ۱۶ نفر از اعضای هیئت دولت اکبر هاشمی رفسنجانی، در اسفند ۱۳۷۴ خورشیدی آغاز به کار کرد. سنگ بنای حزب کارگزاران درست در مقطعی گذاشته شد که یک سال از عمر دولت دوم رفسنجانی باقی‌مانده بود. هسته اصلی حزب  کارگزاران سازندگی را نیروهای سیاسی پرنفوذ دولت آیت الله هاشمی تشکیل می‌دهند.

جای بسی تامل است که چرا هیات اجرایی انتخابات شورای شهر بویراحمد اکثرا از یک طیف سیاسی هستند.

برخی نیروها انتخاب شده نیز از یک طیف سیاسی خاص در شهرستان بویراحمد هستند که لیدر یک نماینده خاص در استان به شمار می روند و در سال ۹۵ نیز در قسمت های اجرایی استان به کار گرفته شدند.

نام ‌نویسی از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفند امسال آغاز و تا ششم فروردین سال آینده ادامه دارد.

انتهای پیام/۲۰۰

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *