کانال‌های کناری جاده ورودی شهر دیشموک باز هم حادثه آفرید/مسئولان چاره‌اندیشی کنند+تصاویر

این بار ما بر مسئولان خرده نمی گیریم و از شما مسئولان شریف و عزیز ملتمسانه خواهشمندیم فکری به حال این کانال های طویل و عریض کرده و اگر صلاح می دانید گاردریل گذاشته و یا روی آنها را بپوشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کانال دو سمت خیابان ورودی شهر که هرچند مدت یکبار حادثه ساز بوده، با یک وانت بار به آن، امروز هم حادثه آفرین شد.

امروز یک دستگاه به سمت شهر دیشموک در حرکت بوده که به کانال سقوط کرد.

راننده این خودرو به خبرنگار گفت: سر پیچ در حال چرخیدن بودم که یک وسیله موتورسیکلت از روبرو آمده و مسیر بسته شد که مجبور شدم خودرو را از موتورسیکلت رد کنم و متاسفانه به کانال سقوط کرد.

چندی پیش هم یک خودرو پراید به کانال سمت روبروی سقوط همین وانت که در تصاویر هم مشخص است، سقوط کرده است.

گزارش از یک نقطه حادثه‌خیز در شهر دیشموک:

سقوط خودروی پراید به کانال در دیشموک/ انتقاد شدید مردم از مسئولان+تصاویر

انتهای پیام/۴۱۲۰

این جاده به دلیل پیچ تند و خطرناک و هم چنین وجود کانال های طویل در دو طرف آن، بسیار خطرناک است که انتظار می رود مسئولان متولی محترم هر چه زودتر فکری به حال آن کنند، در غیر اینصورت اگر حداقل در هر ماهی فقط یک سانحه اینچنین داشته باشیم، وسایل نقلیه مردم زیان های فراوانی دیده و خدای نکرده جان مردم هم در خطر است.

در خبرها و گزارشات گذشته وقتی از مسئولان انتقاد کردیم، از سوی برخی مسئولان رسانه گریز به رسانه توهین شده و یا اقدام به برگزاری جلسات خودجوش شده که خود را مبرا کرده و رسانه را متهم کنند، این بار ما بر مسئولان خرده نمی گیریم و از شما مسئولان شریف و عزیز ملتمسانه خواهشمندیم فکری به حال این کانال های طویل و عریض کرده و اگر صلاح می دانید گاردریل گذاشته و یا روی آنها را بپوشند.

نکته عجیب تر آنکه در هر زمانی که چنین اتفاق می افتد مردم بصورت خودجوش با طناب و …. اقدام به دراوردن خودروها از درون کانال می کنند و هیچ مسئول و یا اداره ای کمک رسان مردم نیست.

صاحب پراید که تقریبا یک ماه پیش خودروی شخصی که با ان امرار و معاش کرده و در ان سقوط کرد، از آن مدت تاکنون از کار و زندگی افتاده و دنبال پول است که وسیله نقلیه اش را تعمیر کند.

حالا جای شکر باقی است که چند وسیله ی  که اخیراً در کانال ها سقوط کردند، آسیب جانی را به کسی وارد نکرده اند، علی ایحال ضرر و زیان های زیادی در بحث مالی به وسایل نقلیه آن هم با این وضع اقتصادی ضعیف جامعه و فقر در بین مردم، به صاحبان خودروها وارد می کند.

هنوز دیر نشده؛ تاکید می کنیم لطفا هر چه زودتر فکری کنید، در این منطقه ضرر مالی زیادی را مردم متحمل هستند.

 

گزارش از وحید آهنگ

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *