کیانی: وعده‌های مدیران روی «پل» است / مدیرانی که ساز و کار مشخص ندارند

گفت: مدیران ساز و کار مشخصی برای فروش و واگذاری پروژه‌های خود ندارند و در عمل می‌بینیم که هیچ کاری انجام نمی‌دهند.

جبار کیانی صبح امروز در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کهگیلویه و بویراحمد ، اظهار کرد: حرف‌های که در نشست اقتصاد مقاومتی مطرح می‌شود بیشتر وعده‌های روی پل است.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج ادامه داد: در دولت برای اولین بار است که کلمه «فرماندهی» می‌آید، لذا بحث‌های اقتصاد مقاومتی باید با اقدام و عمل همراه شود.

کیانی با انتقاد از برخی مدیران در واگذاری پروژه‌های خود، اظهار کرد: به نظر من مدیران خیلی جدی پای کار اقتصاد مقاومتی نیستند و اگر قرار پروژه‌ای را به بخش خصوصی واگذار کنند، قطعاً باید خیلی جدی‌تر حرف بزنند.

وی با بیان اینکه اگر فردی کالای برای فروش دارد باید به بهترین شکل برای او تبلیغ کند، افزود: مدیران ساز و کار مشخصی برای فروش و واگذاری پروژه‌های خود ندارند و در عمل می‌بینیم که هیچ کاری انجام نمی‌دهند.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با بیان اینکه باید مسیر و فرایند واگذاری‌ پروژه‌ها کوتاهتر باشد، تصریح کرد: میل به خرید و فروش پروژه‌های عمرانی خیلی کم و اصلاً وجود ندارد و تبلیغات به خوبی صورت نمی‌گیرد.

 

جبار کیانی تاکید کرد: معرفی جدی‌تر و بهتر پروژه‌ها در جهت واگذاری‌ها باید صورت گیرد.

وی افزود: تامین اعتبار مالی از طریق بانک‌ها می‌تواند یکی از راه‌ها برای رفع این مشکلات باشد.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: اقتصاد مقاومتی اکنون در دستور کار  است ولی مشاهده می‌کنیم که مدیر بزرگترین دستگاه اجرائی و فنی استان (راه و شهرسازی) در جلسات دیده نمی‌شود و حتی معاونین وی هم حاضر نمی‌شوند که لازم است مدیران پای کار باشند.

کیانی افزود: اگر قرار است در ستاد اقتصاد مقاومتی پروژه‌ها به بخش خصوصی واگذار شود چرا دیگر مدیران به دنبال تامین اعتبار هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *