گزارش روز آخر؛ رقابت دختر و پدر در شورای شهر یاسوج / ثبت‌نام با لباس لری / ترافیک بالا در خیابان فرمانداری بویراحمد

هفتمین و آخرین روز ثبت‌نام از کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری بویراحمد برگزار شد. …

خبر رسان؛
هفتمین و آخرین روز ثبت‌نام از کاندیداهای پنجمین دوره در برگزار شد.

نام نویسی بیش از ۲ هزار کاندیدا در انتخابات شوراها

رئیس ستاد انتخابات گفت: دو هزار و ۵۳۷ داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نام نویسی کرده اند.
به گزارش خبر رسان، محمدی گفت: این ستاد همه ی تمهیدات موردنیاز برای برگزاری انتخابات پیش رو را اندیشیده است.

وی افزود: از این تعداد ۴۸۲ نفر در شهرها و ۲هزار و ۵۵ نفر هم در حوزه های روستایی نام نویسی کرده اند.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع ثبت نام شده ها ۴۲ نفر در شهرهای استان و ۱۲۱نفر در روستاها را زنان شامل می شوند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: در بین شهرها با ۱۴۴ و مهریان در بخش مرکزی بویراحمد با ۱۷داوطلب بیشترین داوطلبان شهری و روستایی را برای نامزدی در انتخابات دارند.

وی با بیان اینکه در ساعت ۲۴ امشب مهلت نام نویسی از داوطلبان به پایان می رسد، ادامه داد: تلاش برای حضور روستاهایی که به واسطه نداشتن جمعیت موردنیاز شرایط حضور در عرصه ی انتخابات شوراهای اسلامی را ندارد ادامه دارد.


پدر و دختر بویراحمدی رقیب یکدیگر در انتخابات شورای شهر یاسوج شدند

در آخرین روز از نامنویسی نامزدهای پنجمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور ، پدر و دختر بویراحمدی رقیب همدیگر در انتخابات شورای شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد شدند.

“منصور نیکبخت امیرآباد” عضو هیات علمی مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد و کشور است.

” زهرا نیک بخت امیرآباد ” فرزند منصور نیکبخت بوده که رقیب پدر خود در پنجمین انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج شده است.

وی از فعالین فرهنگی ، مذهبی و اجتماعی در حوزه زنان و جوان شهر یاسوج بوده که خود را به کاروان نامزدی در انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج رسانده است.

باید منتظر ماند و دید که پدر در این رقابت پیروز می شود یا دختر و یا هر دوی آنها.


نامزدی در انتخابات شورای شهر یاسوج با لباس محلی لری

یکی از نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد با پوشیدن لباس محلی لری بطور رسمی نامزد این انتخابات شد.

حمید رشیدی” دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری با لباس محلی چقه و زناره در فرمانداری بویراحمد حضور یافت و برای انتخابات شورای شهر یاسوج نام نویسی کرد.

در آخرین روز از نام نویسی نامزدهای انتخابات شورای شهر یاسوج، نامزدها با شگردهای خاص خود به ستاد انتخابات می آیند و نامزد انتخابات می شوند.


 

صبح امروز، هدایت اکبری رئیس حزب اعتدال و توسعه در با حضور در فرمانداری بویراحمد و همراهی جمعی از اقشار مختلف مردم و گروه‌ها و احزاب سیاسی نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج شد.

طیبه نظری با شعار برای درد مردم وارد انتخابات شد و امروز نیز تعدادی از کودکان کار ،کارگران شهرداری، نماینده های بهداشت سلامت و قشر جوان استان وی را همراهی کردند.

ستار صالحی زاده دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی و روابط بین‌الملل از دانشگاه شیراز برای پنجمین دوره انتخابات شوراها برای حوزه انتخابیه شهر مادوان ثبت‌نام کرد.

سید علی محمودی کیا مدیرکل اسبق بنیاد شهید انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برای پنجمین دوره انتخابات شوراها برای حوزه انتخابیه شهر یاسوج ثبت‌نام کرد.

در روز آخر نامنویسی متقاضیان ورود به انتخابات شورای شهر و روستا، زریر شجاعی خو با نامنویسی در ستاد انتخابات ،مستقر در فرمانداری بویراحمد رسما حضور خود را در این دوره انتخابات شورای شهر یاسوج اعلام کرد.

موحدی راد از کارشناسان برجسته جهاد کشاورزی استان پا به عرصه انتخابات گذاشته است.

رقیه حمیدی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت مالی و نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر یاسوج پس از ثبت نام گفت: هدفم از حضور، توجه بیشتر به بانوان به عنوان نیمی از جمعیت شهر و حل معضلات و دغدغه های آن هاست.

سید صادق نصیبی نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر یاسوج در فرمانداری بویراحمد گفت : انتخابات به عنوان یکی از بارزترین راه های مشارکت مهمترین نماد دموکراسی در هر کشور است و مردم از این طریق پویایی جامعه خویش را به نمایش می گذارند.

*سرافراز دارا با حضور در فرمانداری بویراحمد جهت شرکت در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج ثبت نام کرد.

 

*مرتضی فروغی فرد دانشجوی دکتری و عضو فعلی شورای شهر یاسوج برای دومین بار در انتخابات شورا نام نویسی کرد.

در آخرین روز ثبت‌نام مهندس سعید محنایی با تعدادی از جوانان طوایف مختلف به‌صورت نمادین در جلوی فرمانداری حضور پیدا کرد، و به گفته ایشان دلیل این کار مبارزه با قوم‌گرایی و همچنین توجه بیشتر به جوانان و نوجوانان شهر بوده است.

*محمدطاهر احمدی‌نژاد کارشناس ارشد علوم سیاسی برای پنجمین دوره انتخابات شوراها برای حوزه انتخابیه شهر یاسوج ثبت‌نام کرد.

*جمشید انصاری کارشناس ارشد عمران-سازه برای پنجمین دوره انتخابات شوراها برای حوزه انتخابیه شهر یاسوج ثبت‌نام کرد.

*فرشید احمدی کیش کارشناس ارشد جامعه‌شناسی و دانشجوی دکتری مدیریت با حضور در فرمانداری بویراحمد نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج شد.

*حاتم پیام با حضور در فرمانداری بویراحمد نام خود را به عنوان کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر مادوان ثبت کرد.


به گزارش خبر رسان از یاسوج، هنگام ثبت‌نام برخی از کاندیداها به دلیل تجمع افراد در خیابان فرمانداری ترافیک انسانی و ماشینی ایجاد می‌شد.

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *