گزینه نظامی لاف و گزافه گویی است/کسانی که در داخل از تهدیدات آمریکا می ترسند بزدل اند

نماینده ادوار هفتم و هشتم مردم شهرستان های بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر کسانی در داخل از تهدیدات آمریکا می ترسند از روی بزدلی شان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ستار هدایتخواه نماینده ادوار هفتم و هشتم مردم شهرستان های بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای شهرستان دنا گفت: نیاز ما به ساحت مقدس شهدا یکی از ضروریات برگزاری یادواره و گرامی داشت شهدا است.

وی عنوان کرد: شهدا پرندگان سبک بالی هستند که از دام دنیا رهانیده شده اند و باید از آنها طلب کرد تا یاری گر ما برای رهایی از دنیا باشند.

هدایتخواه یکی از دلایل برگزاری مجالس و محافل گرامی داشت شهدا را ارج نهادن به از خود گذشتگی های شهدا عنوان کرد و گفت :اگر شهدا نمی رفتند اکنون در شهر ما هم همان اتفاقی می افتاد که در خرمشهر افتاد، وی با اشاره به تهدیدات نظامی علیه ایران افزود: گزینه نظامی لاف و گزافی است که حتی تحلیل گران غربی هم به آن اذعان دارند.

سخنران یادواره ۱۲۴ شهید والامقام شهرستان دنا با بیان اینکه اگر کسانی در داخل از تهدیدات آمریکا می ترسند از روی بزدلی شان است خاطرنشان کرد: ۸ هشت سال جنگ جوانان کشور را بیمه کرد.

وی افزود: ما مدیون شهدا و کسانی هستیم که این امنیت را بوجود آورده اند و کمترین ادای دین زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها است.

هدایتخواه یکی دیگر از ضروریات برگزاری یادواره شهدا را تلاش دشمن برای حذف ارزشها و روحیه جهاد و شهادت طلبی عنوان و ابراز کرد:این روحیه عامل عقب نشینی دشمن بوده است.وی ادامه داد:دشمن در صدد است روحیه مادی گری را تقویت کند تا به تبع آن روحیه شهادت طلبی را از بین ببرد چرا که همین روحیه بوده که تاکنون دشمن را مایوس کرده است.

نماینده ادوار هفتم و هشتم مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن با ترویج راحت طلبی،خودخواهی و دنیا طلبی در صدد تضعیف ملت ایران است، عنوان کرد: یکی از راهکارهای مقابله با دشمنی ها همین روحیه ایستادگی و مقاوت و نترسیدن از دشمن است که برخی ها در داخل خلاف آن را القا می کنند.

سخنران یادواره شهدای شهرستان دنا در بخش دیگری از سخنان خود به پیوند بین شهدا و حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره کرد و ابراز کرد: اصل انقلاب ما میراث کوثر فاطمی است چرا که شهدای ما برای تداوم انقلاب از مسیر حب فاطمه و اهلبیت استعانت طلبیدند.

هدایتخواه با بیان اینکه برخلاف تصور برخی کوته فکران اگر جمهوری اسلامی این روزها در عراق و سوریه نمی جنگید امروز باید در مرزهای کشور می جنگیدیم تاکید کرد:شهدایی که برای ادامه نظام تلاش کردند محب حضرت فاطمه زهرا (س) و شیفته آن حضرت بودند.

هدایتخواه با اشاره به اینکه حضرت فاطمه زهرا(س) نسبت به جامعه بی تفاوت نبود ابراز کرد:ایشان در عرصه سیاسی حضور داشتند.وی عنوان کرد: گریه ۹۵ روزه حضرت مفهومی سیاسی داشت چرا که آن شرایط گریه تنها راه ابراز تنفر از شرایط سیاسی جامعه بود.

فعال فرهنگی استان با بیان اینکه گریه حضرت فاطمه در غم بشریت بود افزود: فاطمه (س) این روزهای عراق و بحرین و سوریه را می دید و میدانست انحراف از دین چه ضرباتی به بشریت می دهد،وی ادامه داد:شهدا هم با تاسی از ایشان در جبهه حق و باطل حضور داشتند.

سخنران یادواره شهدای دنا بصیرت را یکی دیگر از پیوندهای حضرت با شهدا دانست و تاکید کرد:یکی از پیامها و تاکیدات شهدا بصیرت افزایی است.

وی ادامه داد:دشمن از لحاظ جنگ نتوانست علی را خانه نشین کند ولی با فتنه ها و توطعه های داخلی توانست. هدایتخواه ابراز کرد: یکی از پیامهای شهدا شناخت دشمن در هر شرایط و موقعیتی است.

منبع: سفیردنا

انتهای پیام /۲۰۰

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *