گلایه شهروندان بهمئی نسبت به عملکرد شورای فعلی/شورای شهر بهمئی به مبلمان شهری و مسائل ورزشی و فرهنگی توجه نداشتند

شهروندان بهمئی در مصاحبه با این پایگاه خبری نسبت به عملکرد شورای شهر گلایه داشتند و گفتند:شورای شهر به مبلمان شهری، مسائل ورزشی و فرهنگی توجه نداشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان، شهروندان در گفت و گو با خبرنگار آوای ماغر از وضعیت شهر لیکک و میزان رضایت خود از عملکرد کنونی صحبت کردند.

مهندس عمران و مسئول دفتر فنی و مهندسی در شهر لیکک در این زمینه به خبرنگار ما گفت: شورای شهر برای اولین بار یک شهردار جوان انتخاب کرد که این حرکت در نوع خود جالب بود.

مهدی ولی پورافزود: در سطح شهر در بخش آسفالت و روشنایی معابر اقدامات قابل قبولی صورت گرفت .

این شهروند خاطرنشان کرد: کارخانه سنگ شکنی که به همت تیم شهرداری و شورای شهر خریداری شد، بخش زیادی از هزینه شهرداری را کاهش داد و یک درآمدزایی مناسبی برای شهرداری و شواری شهر ایجاد کرد.

ولیپور در ادامه گفت: شورای شهر در بخش زیباسازی و مبلمان شهری اقدام قابل توجهی انجام نداد و هنوز طرح های هادی، جامع و تفصیلی شهر لیکک به طور دقیق عملیاتی نشده است که مشکلات زیادی برای شهروندان ایجاد کرد.

یک شهروند بازنشسته به خبرنگار آوای ماغر گفت:با توجه به اینکه ما همه آرمان های به انقلاب و نظام وفاداریم ، نباید هیچکدام از اقشار جامعه مورد کم لطفی قرار گیرد.

سید محمد زمان ابراهیمی تصریح کرد: بنده به عنوان یک بازنشسته با ۳۰سال سابقه کار که از سال ۸۴بازنشسته شدم، هنوز هیچ خدماتی از مجموعه شهرداری و شورای شهر لیکک به عنوان یک شهروند بازنشسته دریافت نکردم و هیچگاه این مجموعه از ما درخواست مشاوره و انتقال تجارب نداشت.

جهان شهروند دیگر لیککی که چند سال است در صنف خواربار فروشی فعال است، گفت:عده ای در تیم شهرداری و شورای شهر تنها به دنبال چپاول نقاط حساس شهر و مصادره آنها به نفع اقوام خود بودند و تاکنون افراد دلسوزی که به مجموعه شورای شهر رفتند نتوانستند مقابل این افراد خدمت بزرگی به مردم ارائه کنند.

وی افزود: در یک کلام اینجا شورا به عنوان یک ابزار و اسلحه است که تنها برای مقاصد شخصی و قومی مورد استفاده قرار می گیرد و کمتر کسی از آن برای منافع عمومی استفاده می کند.

عبدالرضا بهمئی، یکی دیگر از شهروندان بهمئی با اشاره به اینکه شورای شهر در لیکک هنوز به صورت طایفه ای و سلیقه ای است، گفت: در زمان انتخابات هر کس کت و شلوار شیک پوشید و طایفه بزرگی داشت، پیروز می شود .

وی گفت: به مردم وعده هایی می دهند اما تا پایان دوره خدمت خود فراموش می کنند و با شروع زمان ثبت نام، به بهانه اینکه بودجه نداشتیم و نتوانستیم کاری کنیم دوباره همه برای جلب نظر مردم دست بوسی می کنند.

علی دمور نژادیان، شهروند دیگر لیکک گفت: انتظار نداشتیم شورای شهر نسبت به پیگیری حقوق مردم بهمئی در خارج از شهرستان اینقدر ضعیف عمل کنند.

وی افزود: با رایزنی شورای شهر می توان اقدامت خوبی در زمینه افزایش درآمد زایی و اشتغال جوانان به خصوص در حوزه نفت در شهرستان ما که سرشار از منابع نفتی است، انجام دهیم.

در ادامه گزارش سراغ صنف تره بار و میوه فروشان رفتیم که همه از عدم ساماندهی میدان تره بار شهر لیکک گلایه مند بودند.

یکی از این شهروندان گفت: چند سال است که پیگیر ساماندهی میدان تره بار هستیم که بعد از این همه رفت و آمد، یک مکان برای ایجاد میدان تره بار در اختیار ما گذاشتند که تنها یک دیوار کشی شده است و هیچگونه امکاناتی در آن نیست.

این شهروند ادامه داد: این مکان تنها شماره گذاری شده و چند ماهی است که از هر کدام از ما مبلغ ۷۰هزار تومان به عنوان عوارض دریافت می شود اما نه سایبانی دارد، نه سرویس بهداشتی و نه در و دروازه ای.

میوه فروش دیگر علت وجود نزدیک به ۵۰۰ماشین سیار میوه فروش در سطح شهر لیکک را عدم ساماندهی میدان تره بار عنوان کرد و گفت: میوه فروش شهرهای اطراف بدون هیچگونه عوارضی شبانه روز در سطح شهر لیکک خرید و فروش می کند اما حق ما با وجود پرداخت عوارض ضایع می شود ؛ از شورای شهر انتظار داشتیم بعد از این همه سال میدان تره بار ما را ساماندهی می کرد.

شهروند دیگر بهمئی در این زمینه گفت: صدای بوق و تبلیغ میوه فروشهای سیار با طلوع آفتاب آغاز می شود و تا پاسی از شب در کوچه و خیابانهای شهر ادامه دارد، مردم زن و بچه دارند و آسایش می خواهند، شاید کسی بیماری اعصاب و روان یا بیمارقلبی داشته باشد ، چرا شورای شهر فکری به حال و روز شهروندان نمی کند؟

منبع:آوای ماغر

انتهای پیام/

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *