گلایه همسر شهید قمبر پور از عدم ساماندهی گلزار شهیدش + تصاویر

همسر شهید فرهاد قمبرپور از عدم ساماندهی گلزار همسر شهیدش و سایر شهدای بخش موگرمون از مسئولان شهرستان لنده و استان کهگیلویه وبویراحمد گلایه کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، بدون شک شهدا چراغ راه همه ما مردم و مسئولان هستند تا به روشنی تفکر کنیم که برای چه رفتند و وظیفه ما درقبال دستاوردهای مادی و معنوی آنان چیست و باید بعد از شهدا چه کنیم.

آیا شرمندگی حضورما در گلزار شهدای که برای ما آزادی، استقلال، عزت، پایداری و استقامت و مهمترین از این ها امنیت را به ارمغان آورده اند، مجال تفکر در این همه رشادت را داده است که امروز این چنین گلزار مطهر شهدای راه حق و آزادی این گونه مظلومانه زیر فشار سنگ های سترگ بی مسئولیتی و سهل انگاری آرامیده باشند و مایی که به برکت خون سرخشان مسئولیت گرفته ایم اینگونه در برابر حق مسلم آنان سکوت پیشه کنیم و سال به سال هیچ کاری برای ساماندهی آنان که از همه هستی خود که جان شرینشان بود گذشتند و ما در غم پس کوچه یک کوچه این چنین مات و مبهوت باشیم.

جان گلی مکی پور همسر شهید فرهاد قمبرپور در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ضمن گلایه از وضعیت گلزارشهیدگفت: با گذشت ۲۵سال از شهادت همسرم متاسفانه وضعیت گلزارشهید همانند روز اول به خاک سپاری است.

وی افزود: عدم ساماندهی گلزار شهید و خرابی جاده ارتباطی روستای نهضت سفلی به خصوص تنها جاده گلزار شهید باعث شده است که ماهی یک بار بیشتر نتوانیم با زیارت قبر شهید بیاییم.

همسر شهید فرهاد قمبرپور تصریح کرد: زیبنده نیست گلزار شهیدی که برای دفاع از وطن جان خویش را فدا کرد امروزسنگ های بزرگ بر روی سایبان مزارش قرارگیرد تا بلکه وزش باد سقف آن را تخریب نکند.

وی تاکیدکرد: متاسفانه دیواره های اطراف گلزار شهید نیز شکاف برداشته و درحال نابودی است که در صورت عدم همکاری مسئولان تخریب خواهند شد.

مکی پور اظهارکرد: به جز گلزار شهید قمبرپور متاسفانه گلزار سایر شهدای موگرمون نیز دارای چنین وضعیتی هستند که انتظار داریم مسئولان نسبت به ساماندهی آنان اقدامی عملی همراه با تسطیح جاده صورت پذیرد.

شهید فرهاد قمبرپور متولد ۱۳۳۸ و پس از حضور در عملیات های مختلف مجروح و در تاریخ ۴اردیبهشت ماه ۱۳۷۰ به دلیل شدت جراحات ناشی از جنگ در بیمارستان به درجه رفع شهادت نائل آمد.

تصاویر تکمیلی: 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م/۲۰۰

سیداسماعیل میری

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *