گوهرگانی: هیچ کسی برای سخنرانی آقای «عباسی» در سالن ترویج ممانعت نکرد / لیست مکالمه من با جانشین سپاه فتح موجود است

رئیس جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استانداری و هیچ مسئول سیاسی دیگری در لغو سخنرانی حسن عباسی در سالن ترویج جهاد کشاورزی نقشی نداشتند و مداخله نکردند. …

رئیس استان گفت: استانداری و هیچ مسئول سیاسی دیگری در لغو در سالن ترویج جهاد کشاورزی نقشی نداشتند و مداخله نکردند.

در گفت‌وگو با کبنانیوز با اشاره به سخنرانی حسن عباسی در یاسوج، اظهار کرد: نه استانداری کهگیلویه و بویراحمد و نه مسئولان جهاد کشاورزی هیچ نقشی در لغو سخنرانی «حسن عباسی» در سالن ترویج جهاد کشاورزی نداشته‌اند.

رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئولان کهگیلویه و بویراحمد و بویژه استاندار این استان بر برگزاری این جلسه تاکید داشتند و هیچ دستوری از سوی کسی برای جلوگیری از سخنرانی «حسن عباسی» در سالن جهاد کشاورزی صادر نشد.

گوهرگانی ادامه داد: نیم ساعت قبل از برگزاری جلسه درب سالن‌ باز بود و با صحبتی که با مدیران جهاد کشاورزی انجام شده بود، همگی بر برگزاری سخنرانی آقای عباسی در فضای مناسب و آرام تاکید کردند و کسی هم از ورود آنها به سالن ممانعت نکرد.
وی گفت: بنده خودم تلفن‌های مکرری با آقای انصاری جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در خصوص آمادگی لازم برای برگزاری سخنرانی آقای عباسی در سالن ترویج جهاد کشاورزی، گرفته شد و لیست مکالمه هم موجود است.

رئیس جهاد کشاورزی تاکید کرد: قبل از زمان برگزاری جلسه یعنی ساعت ۱۹/۳۰ درب سالن باز بود اما ساعت ۱۹/۱۵ در خیابان روبروی سالن ترویج جهاد کشاورزی سخنرانی کردند و به دلایل که به ما هم اعلام نشد، جلسه را در جای دیگر برگزار کردند.

وی گفت: به نظر می‌رسید به دلیل استقبال کمی که دانشجویان از این سخنرانی کرده بودند، جلسه در این سالن لغو شد.

عبدالحمید معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد نیز در حاشیه سخنرانی حسن عباسی که در مسجد سید الشهدا یاسوج برگزار شد، اظهار کرد: هر سخنرانی و متینگ سیاسی که در خارج از دانشگاه‌ها توسط تشکل‌ها و احزاب سیاسی برگزار می‌شود باید از شورای تامین شهرستان بویراحمد و یا استان مجوز داشته باشد و این در حالی است که سخنرانی آقای عباسی در سالن ترویج هیچ مجوزی از شورای تأمین ندارد.

پناهی گفت: اما با این وجود در جلسه آنها در مسجد سید الشهدا یاسوج برای اینکه مشکلی بوجود نیاید و در کمال آرامش و امنیت برگزار شود، حاضر شدیم.

وی افزود: پرداخت هزینه سالن به منزله مجوز برای برگزاری سخنرانی نیست، بلکه حتماً باید از شورای تأمین برای اینچنین جلساتی مجوز وجود داشته باشد.

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *