یادواره «یاد یاران» در دانشگاه آزاد یاسوج برگزار شد+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجچویی ،  امروز عصر همایش «یاد یاران» به مناسبت اربعین شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی استان با حضور مسئولان استان برگزار شد.

در این همایش حجت‌الاسلام عبودی امام جمعه باشت به بیان اینکه اهل ایمان باید دشمن شناس باشند، تصریح کرد: اگر نتوانیم دشمن خود را بشناسیم و یا به موقع تشخیص ندهیم آن وقت نخواهیم توانست وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.

وی تاکید کرد: نگذاریم دیر شود و دشمن را به موقع تشخیص دهیم و مقابله کنیم.

امام جمعه باشت با بیان اینکه بنا به آیات قرآن کریم یک دشمن اصلی از اول تا آخر ما خخواهیم داشت، افزود: این دشمن قوم یهود است که در سوره مائده و در سوره های دیگر از آن نام برده شده است.

عبودی به بیان ویژگی‌های فرهنگ ایثار و شهادت پرداخت و اظهار کرد: انتخابات یک مسئله ملی است که همه باید با مشارکت خود یک انتخابات پرشور را رقم بزنند.

وی تاکید کرد: باید با حضور حداکثری ملت با آرامش، امنیت و اخلاق انتخابات باشکوه را برگزار کنیم و به دنیا اثبات کنیم که پای انقلاب ایستاده‌ایم. همه و همه، گروه‌ها و احزاب در انتخابات پیش رو با رعایت اخلاق، تعامل و وحدت در انتخابات مشارکت داشته باشند.

امام جمعه باشت گفت: باید در انتخاب دین‌مان را به با یک انتخابات خوب ادا کنیم.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg
 

انتهای پیام/۷۰۴۴

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *