۱۲ گروه جهادی دانشجویی در نوروز ۹۶ به مناطق محروم اعزام می شوند

جانشین بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲ گروه جهادی دانشجویی از دانشگاه های مختلف استان در نوروز سال ۹۶ به مناطق محروم روستایی اعزام می شوند.

سید عباس رضایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ،  بیان کرد: ۱۲ گروه جهادگر دانشجویی از ابتدای ایام نوروز تا اتمام تعطیلات در روستاهای محروم استان مشغول خدمت رسانی خواهند بود .

وی با اشاره به اینکه این اردوها از روز اول فروردین تا پایان تعطیلات نوروزی در جریان است ، تصریح کرد: در این اردوها خدمات عمرانی فرهنگی بهداشتی-درمانی و طرح های اوقات فراغت برای قشرهای مختلف روستا ها به ویژه نوجوانان برگزار خواهد شد .

جانشین بسیج دانشجویی این حضور در میان مردم را از برکات انقلاب اسلامی دانست و نقطه برجسته این حرکت ها را حضور نسل سوم و چهارم انقلاب در پیشانی این حرکت برشمرد .

رضایی افزود: شرط ادامه حیات انقلاب اسلامی انتقال نسلی آرمان ها و اهداف آن درست به مثابه حدوث انقلاب است که جوانان امروزی و فرزندان این مردم شریف خود ثابت کرده اند در این مسیر ثابت قدم خواهند بود .

وی ضمن تشکر از همه کسانی که همراه فرزندان دانشجوی خود هستند از دولت و مدیران سازمان ها خواست که به حرکت جهادی نه به عنوان رقیب که به عنوان فرصت در خدمت رسانی به مردم به عنوان ولی نعمتان حقیقی انقلاب و نظام نگاه کنند .

 

انتهای پیام/۷۰۴۴

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *