۲۲ هکتار از اراضی دنا به دامن محیط زیست برگشت / پرداخت تمام مطالبات کارکنان اداره‌کل محیط زیست

خبر رسان؛

 

مدیرکل حفاظت کهگیلویه وبویراحمد گفت: با پیگیری‌های انجام شده سند ۲۲.۶ هکتار از منطقه حفاظت شده دنا واقع در دلون سی‌سخت ابطال و در اختیار قرار گرفت و حکم قضایی رفع تصرف ۲۰ هکتار از اراضی ملی نیز صادر شده است.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، سید اسدالله امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده محیط‌بانان محیط زیست که حین ماموریت زخمی شدند از طریق سازمان مرکزی ۲۵۰ میلیون تومان دریافت کردند.

وی عنوان کرد: در سفر رئیس جمهوری به ۲ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های تعریف شده در حوزه محیط زیست اختصاص یافت که با رایزنی‌های انجام شده از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این میزان اعتبار را به ۳ میلیارد تومان افزایش دادیم.

هاشمی ابراز کرد: همچنین در سفر رئیس جمهوری به این استان در سال گذشته افزون بر ۱۷۰ میلیون تومان خسارت به کشاورزان و باغداران خسارت دیده از طریق حیات وحش در نظر گرفته شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت تمام مطالبات کارکنان این اداره در سال ۹۵ خبر داد و گفت: برای اولین بار به محیط‌بانان استان حق موبایل پرداخت شد.

هاشمی ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده سند ۲۲٫۶ هکتار از اراضی ملی منطقه حفاظت شده دنا واقع در دلون سی‌سخت ابطال و در اختیار محیط زیست قرار گرفت و حکم قضایی رفع تصرف ۲۰ هکتار از اراضی ملی نیز صادر شده است.

وی مهمترین فعالیت کارکنان محیط زیست در انتخابات پیش رو را تلاش برای حضور حداکثری مردم دانست و افزود: هیچ کدام از کارکنان این اداره کل حق استفاده از اموال بیت المال له یا علیه هیچ کدام از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را ندارد.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *