۱۰۳۵ داوطلب در انتخابات شوراها در کهگیلویه وبویراحمد نام نویسی کردند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان   روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری اظهار داشت: ۷۱۲ نفر از این تعداد داوطلب مربوط به مناطق روستایی و ۳۲۳ نفر نیز مربوط به مناطق شهری است.

وی افزود: از مجموع ۷۱۲ داوطلب روستاهای کهگیلویه و بویراحمد ۶۷۳ نفر مرد و ۳۹ نفر زن بوده و از ۳۲۳ داوطلب مناطق شهری این استان نیز ۲۹۸ نفر مرد و ۲۵ نفر زن هستند.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تاکنون ۶۴ داوطلب خانم در حوزه های شهری و روستایی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان کرده اند.

محمدی عنوان کرد: نام نویسی رسمی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفند سال جاری و همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده و تا ۶ فروردین سال ۱۳۹۶ نیز ادامه دارد.

وی ابراز داشت: با توجه به احتمال ازدحام کاری در طول این مدت مقرر در فرمانداری ها و بخشداری های کهگیلویه و بویراحمد باید کاندیداها نسبت به پیش ثبت نام در دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر پلیس ۱۰+ استان اقدام کرده و آن را به روزهای پایانی موکول نکنند.

محمدی گفت: فرمانداران شهرستان های هشت گانه کهگیلویه و بویراحمد در روزهای آینده با حضور در محل کار به روند انجام امور مربوط به نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سرعت بخشند.

وی اظهار داشت: فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد در زمینه شناسایی چالش های احتمالی ۲ انتخابات پیش رو در روستاها و بخش های این استان اقدام کنند تا در اسرع وقت نسبت به رفع آنها اقدام شود.

محمدی افزود: در ۲ انتخابات پیش رو علاوه بر نظارت دقیق بر امور و رعایت چهار اصل مهم قانون مداری، بی طرفی، امانتداری و صیانت از آرا زمینه مشارکت حداکثری قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد نیز فراهم خواهد شد.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان روز جمعه ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ برگزار می شود. 

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *