۲۲ بهمن روز بیعت دوباره با انقلاب است/آتش زدن پرچم آمریکا یعنی مرگ بر ضد انسانیت

مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به صحبت های صادق زیبا کلام در مورد آتش نزدن پرچم آمریکا واکنش نشان داد و گفت: مردم آمریکا آقای ترامپ را انتخاب کردند پس یعنی وی را قبول دارند و ما هم پیش از پیش پرچم آمریکا را آتش می زنیم.

مرتضی جعفری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس را یادآور امام راحل و پیروزی انقلاب اسلامی دانست و افزود: این دهه نشان از انقلابی بودن ملت ایران و روحیه جهادی و استکبار ستیزی آنهاست.

وی با بیان اینکه ایران تنها کشوری است که انقلابش را هر ساله جشن می گیرد، اظهار کرد: به همگان می خواهیم بگوییم که فراموش نکرده ایم که برای چه انقلاب کردیم، انقلاب به گفته امام راحل برای رهایی کوخ نشینان از چنگال کاخ نشینان بود که الحمدالله این مورد محقق شد.

با بیان اینکه  امسال همانند سالهای گذشته در ۲۲ بهمن پرشورتر شرکت می کنیم، خاطرنشان کرد: از هر سلیقه و طیف های مختلف و جریان های سیاسی نیز می خواهم برای آرمانهای انقلاب و امام(ره) و وحدت بیشتر و بیعت دوباره با رهبر معظم انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند چرا که امروز وحدت مهمترین موضوع برای کشور محسوب می شود.

جعفری با بیان اینکه ۲۲ بهمن نوعی رفراندوم نیز محسوب می شود، یادآور شد: برای اینکه مقبولیت نظام را به همه دشمنان خارجی و داخلی نشان دهیم باید وحدت و یکپارپگی داشته باشیم و مردم نیز در راهپیمایی ۲۲ بهمن این مورد را نشان خواهند داد.

وی وحدت جامعه اسلامی را باعث نابودی دشمنان عنوان کرد و گفت: آقای ترامپ با اقداماتی که در حوزه تحریم های جدید و منع ورود مسلمانان به کشور آمریکا انجام داده است بر همگان واجب است که این اتحاد و همدلی را حفظ و تقویت کنند تا تحکیم و امنیت کشورمان ادامه داشته باشد.

مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به صحبت های آقای صادق زیباکلام مبنی بر اینکه  نباید پرچم آمریکا را آتش بزنیم، چرا که تعدادی از مردم آن کشور در فرودگاهها برای حمایت از ما اعتراض کردند، ادامه داد: آتش زدن پرچم آمریکا علت دارد، درست است که ما با دولت آمریکا مشکل داریم اما همین مردم هستند که آقای ترامپ را رئیس جمهور کردند پس باید پیش از پیش مرگ بر آمریکا بگوییم و پرچم آن را آتش بزنیم.

وی به خیانت های آمریکا در ۳۸ سال گذشته علیه انقلاب ایران اشاره داشت و افزود: کودتای ۲۸ مرداد علیه مصدق، سرنگونی هواپیمای مسافربری، راه دادن محمد رضا شاه به کشور ایران، نقض برجام و تحریم های جدید علیه دارو را از مهمترین این اقدامات هستند.

انتهای پیام رج/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *