۴۵ هزار نوع اقلام آموزشی و اطلاع رسانی در کهگیلویه و بویراحمد بین مسافران نوروزی توزیع می شود

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ، به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی تاج الدینی"، با بیان اینکه دو هزار متر بنر آموزشی و اطلاع رسانی در شهرهای استان نصب شده، گفت: در ایام تعطیلات نوروز ۴۰ هزار بروشور، پوستر، نقشه و مجله روانشناسی بین مسافران توزیع می شود. 

وی بیان داشت: در راستای اجرای بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی از ناجا درخصوص ایام تعطیلات نوروز، معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ۴۰ هزار بروشور، پوستر و نقشه برای توزیع بین مسافران نوروزی تهیه و چاپ کرده و همچنین دو هزار متر بنر آموزشی و اطلاع رسانی نیز تهیه و چاپ و در سطح میادین و چهارراه های شهرهای استان نصب کرده است. 
 
تاج الدینی هدف از این اقدامات فرهنگی را ارتقاء سطح آگاهی عمومی و آموزش همگانی در حوزه های انتظامی و ترافیکی ذکر کرد و افزود: پیشگیری از جرایم به ویژه سرقت و تأمین امنیت اجتماعی و ترافیکی مردم و مسافران نوروزی راهبرد اصلی پلیس در ایام تعطیلات نوروزی است. 
 
وی افزود: تسهیل در روند ارائه خدمات به شهروندان و مسافران نوروزی و تقویت احساس امنیت و آرامش آنها از جمله اقداماتی است که در جلسات هماهنگی با دیگر سازمان ها بر مبنای آن تصمیم سازی های لازم انجام شده است. 
 
تاج الدینی خاطر نشان کرد: هماهنگی با صدا و سیمای محلی برای مصاحبه و حضور فرماندهان و مسئولان انتظامی در برنامه های مختلف تلویزیونی و رادیویی با موضوع امنیت انتظامی و ترافیکی در ایام تعطیلات نوروزی از دیگر برنامه های معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان است که به صورت گسترده از طریق شبکه استانی دنا انجام می گیرد.
 
انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *